Het team



   Directeur: Arie Wim Kars awkars@daltonschooldemeer.nl

   Adjunct-directeur: Hielie Bakker hbakker@daltonschooldemeer.nl
 

Onderbouw

Anna Hoogervorst, Astrid Veerman, Ellen Schuit, Elma Andringa, Esther Verburg, Hielie Bakker, Iris Effing, Laura Spiering, Mactild Scheuer, Irene Pierik, Frank Jan van der Laan, Evelien Prot, Julie van der Tol, Christiana Driessen, Romy Bergisch, Trix Fenneman, Jeanine de Vlieg

 

Bovenbouw

Albert Daamen, Charlotte de Wit, Marlies Dersjant, Monique van Eechoud, Quintus Bosschaart, Anton Wilken, Hedy de Wit, Joris Henselmans, Lucky Schild, Ranhgyll Barnaart, Bas Venhorst, Ratna Meijer, Sandra Obbink

Interne begeleiding: Els Aarts (groep 1-4), Michelle van der Mei (groep 5-8)
Gymleerkracht: Joyce de Hoog, Mike Kaper
Ondersteuning: Mactild Oosthuizen, Christien Schilp
Administratie: Yvonne Lammertink
Concierge: Pascal van Leeuwen
 

Emailadressen 

hbakker@daltonschooldemeer.nl
rbarnaart@daltonschooldemeer.nl
rbergisch@daltonschooldemeer.nl
rmeijer@daltonschooldemeer.nl
qbosschaart@daltonschooldemeer.nl
bvenhorst@daltonschooldemeer.nl
adaamen@daltonschooldemeer.nl
mdersjant@daltonschooldemeer.nl
cdriessen@daltonschooldemeer.nl
meechoud@daltonschooldemeer.nl
ieffing@daltonschooldemeer.nl
tfenneman@daltonschooldemeer.nl
 
jhenselmans@daltonschooldemeer.nl
jdehoog@daltonschooldemeer.nl
ahoogervorst@daltonschooldemeer.nl
mkaper@daltonschooldemeer.nl
awkars@daltonschooldemeer.nl
 
akroonenberg@daltonschooldemeer.nl
fvanderlaan@daltonschooldemeer.nl
ylammertink@daltonschooldemeer.nl
eandringa@daltonschooldemeer.nl
sobbink@daltonschooldemeer.nl
ipierik@daltonschooldemeer.nl
eprot@daltonschooldemeer.nl
mscheuer@daltonschooldemeer.nl
lschild@daltonschooldemeer.nl
cschilp@daltonschooldemeer.nl
eschuit@daltonschooldemeer.nl
lspiering@daltonschooldemeer.nl
 
aveerman@daltonschooldemeer.nl
everburg@daltonschooldemeer.nl
jdevlieg@daltonschooldemeer.nl
awilken@daltonschooldemeer.nl
cdewit@daltonschooldemeer.nl
hdewit@daltonschooldemeer.nl